| MissBlack a întrebat:

Daca o saptamna mananc numai mere, 2 mere pe zi si fac 2 ore sport in fiecare zi cate kilograme pot slabi? Fara mistouri va rog frumos.Am foarte multa vointa sa tin aceasta cura. Fundita + vot.Multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ProAnorexia a răspuns:

Buna! Daca ai suficienta vointa sa tii aceasta cura, o sa reusesti sa slabesti destul de mult...cam 1 kg pe zi.
Cat despre voi,''desteptii'' cu sfaturile gen:''nu e bine'', mai bine taceti daca nu stiti ce vorbiti.Sunt pro anorexie...dar nu gen ''piele si os''.
Asa ca putem tine impreuna cura>big grin

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Acest regim drastic te predispune la boli de stomac, la dereglari metabolice grave, chiar si la un diabet zaharat. Nu asa se fac curele de slabire!

| anda2happy a răspuns:

Mai multe info foarte utile aici: http://anda15995.eliteweightlosspackage.com

Răspuns utilizator avertizat
| Ilinca a răspuns:

Multe. Dar ti-ai pus intrebarea cate kilograme vei pune la loc dupa ce vei termina aceasta dieta? Iti spun eu : si mai multewinking

| AddaMaria a răspuns:

Daca mananci numai 2 mere pe zi poti sa faci ulcer...Infometarea nu te ajuta sa slabesti te ajuta sa te imbolnavesti si asta nu este o solutie. Poti sa faci aerobic sau sa te duci la sala constant. Mananca moderat si asta te va ajuta. Evita alimentele bogate in carbohidrati, printre ele se numara dulciurile. In concluzie poti manca orice dar putin si fa miscare multa!

| AddaMaria a răspuns:

@ProAnorexia poti sa tii cura daca vrei da nu ne jicni ca noi nu te-am jignit pe tine happy

| ioana_6604 a răspuns:

Fa multa miscare si nu este nevoie sa mananci numai doua mere pe zi poti sa mananci si mancare insa doar dimineata si la amiaza si nici atunci nu mult cat sa nu te doara stomacul si incearca sa reduci painea.Eu am reusit sper sa reusesti si tu.Bafta!

| Seduction a răspuns:

Si tu chiar crezi ca vei reusii sa mananci doar mere toata ziua+ si 2 ore de sport?:)) nu ai sa reusesti ascultama sunt sportiv si stiu... daca tot vrei sa slabesti mananci dimineata sa zicem 1 mar ajungi acasa iti faci o salata gen:http://retetalareteta.blogspot.com/......alata.html
iar seara pe la 5 maxim mai bagi in tine 3 mere...

| marculescumihai a răspuns:

Sa ziceam vreo 6 maxim.Dar 1- nu o sa poti sa manaci doar 2 mere pe zi si sa faci si sport cum zici!
2- cand o sa termini dieta o sa pui dublu la loc!

| sunita666 a răspuns:

Pai am auziit ca unei fte ia explodat stomaculhappy. asa ca nu cred c este o idee bunahappy. daca ai vointa nuy.ti face griji ca vei slabi.happy. ssuucces

| clauu_8350 a răspuns:

Buna :*
Si eu vreau sa ma apuc de maine :-s sper sa dea rezultatehee hee
tu ai tinut? ai slabit?
te pup :*