| anonim_4396 a întrebat:

TPU! De 3 zile imi este foarte rau si nu am chef sa mananc simt cand vreau sa mananc ca mi se face foarte rau, nu stiu ce sa fac ajutati-ma ce medicamente sa imi iau.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

Du-te urgent la doctor s-ar putea sa ai apendicita crede-ma du-te chia acum ca daca se sparge o sa faci peritonita si poti sa mori nu vreau sa te sperii dar mai bine te duci si iti faci niste analize

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Cel mai indicat ar fi un consult la medic, caci asa din simptome nu ai cum sa stii ce problema ai si ce nu.Mai bine acum decat peste 1 saptmana-2 cand se agraveaza si nu sti din ce cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit si eu asta. E GRAV! Eu am stat 1 saptamana asa si am si lesinat si m-a luat cu salvarea. Am stat in spital 1 saptamana si 2 zile si imi facea cate 4 injectii pe zi. Du-te la medic urgent ca sa nu patesti asta. Daca ma duceam si eu din a treia zi ce bine era. Imi dadea doar niste medicamente. Sfatul meu: du-te la doctor cat mai poti si nu sta cat am stat eu ca e rau de tot.

| alexyno1988 a răspuns:

Cel mai bun sfat..incearca cu ceva usor de la un magazin de naturiste pentru pofta de mancare.Is f. bune!