| Karmesytta a întrebat:

Buna TPU de 4 zile mi-a venit menstruatia si mi-a venit mai neagrastraight face..si nu prea e lichida si curge f putin...De obicei cand eram pe stop imi curgea ff mult si rosu normal iar acumstraight face aveti vreo idee ce poate fi? Vi s-a mai intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RebeIce a răspuns:

Interesantă problemă. Așa mi se întâmplă și mie, uneori, în prima zi. Chiar la început. Chiar dacă, curge puțin. nu trebuie să te sperii. E normal. Adică. prin acel sânge, îți eliberezi toxinele din corp. Ai momente când îți curge foarte mult, sau foarte puțin. Stai liniștită.
Poate data viitoare va fi normal.

1 răspuns:
| Bibiiiiiii23 a răspuns:

E o scurgere...mai ciudata! Du-te la ginecolog, cel mai bine...pt ca doctorul stie cel mai bine, si mie mi s-a intamplat dar a trecut