| evowarr11 a întrebat:

De azi dimineata de la 8 ma tot inteapa burta straight face ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Patry908 a răspuns:

Pai, de obicei, cand ma doare burta, imi pun o sticla cu apa calda, chiar fierbinte, pe burta. Tine sticla pe burta pana cand se mai raceste si apoi umple din sticla cu apa calda. Sper sa te simti mai bine dupa aceea.

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nimic,doar astepti sa treaca! Persista? Mergi la medic, doar el este aotorizat sa-ti dea sfaturi si un tratamanet!