| KhaleesiZetyn a întrebat:

De cand eram mica am avut niste cosuri pe brate, in numar destul de mare, doar ca de dimensiuni foarte mici, aproape insesizabile. Nu am fost pana acum la medic sau la un dermatolog sa intreb ce sunt mai exact. Nu ma-au afectat cu nimic pana acum, decat din punct de vedere estetic, Stiti cumva ce sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lara1223 a răspuns:

Stai linistit ..si eu am un fel de cosulete micute pe brate ....depinde de piele... si mama mea are la fel... nu ne.a afectat cu nimic ...la un momendat au mai trecut....ramanand niste cusuri ce s.au facut mult mai mici si abia se mai observa...nu.i nimic grav dar daca tie nu iti plac poti incerca sa mergi la un dermatolog poate iti va spune de la ce au aparut si iti va da vreun tratament

| Damasio a răspuns:

Buna! Cel mai indicat este sa mergi la dermatolog, iar dansul îți va spune cu exactitate daca acestea apar in urma unei probleme sau nu si care ar fi aceasta si remedierea ei. Aici, poți primi diverse răspunsuri, adevărate sau false si nu vei știi exact ceea ce ai.