| Se7en98 a întrebat:

De cateva luni am o problema destul de neplacuta!
Deci oricat n-as dormi ma ia somnul pot sa dorm si 10 ore cand ma scol si stau treaz vreo 2 ore iar ma apuca somnul si iar ma culc si cand ma scol iar stau treaz vreo 3-4 ore si iar ma apuca somnul... oare ce-o fi? Sunt baiat am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Mergi si fa un control medical. Medicul iti va pune intrebari despre simptome, boli anterioare, vei face analize probabil. Sanatate!

| giony54 a răspuns:

Ficat obosit din cauza alimentatiei proaste,fara fastfood,sucuri din comert, energizante, cafea, tutun, etc.

| NicolaeMihai a răspuns:

Wow, serios nu stiu sa-ti raspund, dar dupa parerea mea ar fi cazu sa consulti un medic ca nu stiu daca e normal asa ceva, dar mai bine consulti medicu-l iti va da el un sfat sau eu stiu...

| PredatorXGAMING a răspuns:

Se7en98 probabil sti deja ca ai o problema medicala e evident ca trebuie sa te duci la doctor.
Nu e din cauza cum dormi in ce conditii.
Nu mai stiu exact cum se numeste boala ta dar stiu ca acesta epuizeaza foarte repede persoanele care sufera de ea.
In idea ca daca nu mai nimic epuizat care sa solicite prea mult trupul sau mintea poti sta treaz cat vrei. Iti recomand sa dormi bine si dupa sa te duci la doctor dar nu fii stresat. Daca esti stresat soliciti prea mult mintea si adormi mai repede.
Funda?