| ella2816 a întrebat:

de cateva saptamani ma doare foarte tare in gat sub maxilar chiar in partea stanga,nu pot manca si uneori ma doare si capul de la durere, imi puteti da niste sfaturi din ce cauza ar putea fi? mentionez ca nu sunt racita.sad :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vizită la medic. E vorba de un ganglion inflamat, poate fi oreion sau cu totul altceva.

| untu a răspuns:

Ai febra si gura uscata? sa mergi la doctor si sa-ti faci analizele si e posibil sa ai OREION!

| gabytzukutza a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa mergi la doctor sincer