| Criinna123a a întrebat:

Bună,TPU! sad De câteva zile,am o durere de stomac aproape permanentă. Nu este foarte apăsătoare,dar deranjantă. Simt ca și cum în partea stănga a stomacului am o bulă,care mă doare. La apăsare simt un discomfort. Uneori simt înțepături și în partea dreaptă,dar mai rar și destul de dureroase. Menționez că mă duc la WC destul de rar, cu aceste probleme care sunt de aproape o săptămână. Aveți idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti constipată, si din acest motiv tu simti că te doare stomacul si ai intepături in partea dreaptă, tu trebuie să mergi la wc să faci treabă mare cpă de aceea te doare că presează intestinul pe alte organe e prea plin, tu zici că mergi destul de rar la wc, adică la cate zile faci (kaka?)

| theodorafemme2001 a răspuns:

Poate probleme cu splina. Consulta un medic.

| Ð乇刀ノ丂 a răspuns:

Du-te la un doctor să te consulte, dacă te doare de o săptămână e grav, trebuie neapărat mers la spital