| ~ вα∂ вσу ~ a întrebat:

De cateva zile capul penisului este rosu si ma pisca
Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie, probabil transmisa sexual. trebuie sa te vada un medic dermato-venerolog.

| gabrielgypps a răspuns:

Cel mai sigur este ca ai luat o boala venerica. te rog precizeaza daca ai avut contact sexual neprotejat cu cateva zile inainte? ar mai exista o mica sansa sa fie doar iritat din cauza nu te-ai spalat cateva zile si de la caldura ai inceput sa simti o mancarime si te-ai tot frecat cu mana. daca te-ai spalat si totusi usturimea roseata a persistat, fugi urgent la medic. fara glume si fara ocolisuri ca se agraveaza, si se extinde la canalul urinar sau testicole si se poate lasa chiar si cu bisturiu. data viitoare atentie la prezervativ.

| kr.mdy a răspuns:

Pala-te cu bicarbonat de sodiu, o lingurita la 200 ml apa fiarta pe care o racesti dupa aia.

| Nommm a răspuns:

Poate fi o infectiebig grin...mergi la doctor si el o sa iti spuna ce se intamplabig grin

| ~ вα∂ вσу ~ explică:

Nu am avut nici un contact sexual pana acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este vorba de o iritatie cauzata de lenjeria intima, somn incomod sau nearcordarea atentiei necesare igienei corporale.

| wrestler a răspuns:

Asa am patit si eu stai calm nu se intampla nimic
spalal de vreo doaua ori si atat si pto vreme termina cu masturbarea big grin in fine ai grija

| Alex_4319 a răspuns:

Ma tei oprit cand te pisailaughinglaughinglaughing