| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se increteste parul pe deasupra? Am parul lung si cand ies pe afara se increteste si arata foarte urat. Nu stiu ce sa fac! Exista un remediu ceva pentru asta? Va rog sa ma ajutati! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ManeStefane a răspuns:

Remediu natural nu este, acum fetele stiu mai bine, il dai cu placa si dupa bagi fixativ laughing Sincer eu cred ca e dragut astfel de par.

| scully a răspuns:

Ai cumva părul înspicat? Dacă da, ar fi timpul să mai tai un pic vârfurile. Dacă nu, atunci s-ar putea să fie doar de la umezeala de afară. Nu știu niciun remediu natural, dar știu că spuma de păr menține părul "la locul lui", ca să zic așa.