| foreveryoung10 a întrebat:

Buna tpu.De ceva vreme am o problema.La piciorul stang, in spate sunt dungi rosii.Defapt sunt niste venisoare sparte.Totusi nu cred ca sunt varice pentru ca am doar 14 ani, iar pielea nu avea cum sa mi se intinda dintr-o data pentru ca n-am crescut deloc.... Ceva sfaturi? Macar pot disparea acele vase de sange sparte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

1 suna la medic ori pot fi niste urme ca tia amortit piciorul recomandat suna la medic sau du-te la el nu calca pe acel picior