| Theea11 a întrebat:

De curand am citit pe internet ca exista un produs Vita Energy, un shake cica 100% natural,habar n am daca e pe bune, puteti citi si voi sa va documentați. Faza e ca vreau sa imi iau si eu, tin ss precizez ca am 15 ani,nu stiu daca este întocmai ok pentru ca sunt inca un copil,insa vreau sa slăbesc, sunt fata si pur si simplu mereu ma ascund sub haine, uneori imi iese si oamenii au impresia ca arat bine dar atunci cand sunt eu cu mine..nu prea e acelasi lucru..as vrea sa fac exerciții, sa mananc echilibrat insa pur si simplu nu pot, sunt in clasa a 8 a si am foarte multe de facut,am probleme in familie si sunt stresata mereu,dorm insa destul de bine,dar nu am timp de toate astea,ma jur ca eu am incercat.
Nu pot iesi la alergat pentru ca imi este foarte frica de ce o sa zica altii,nu am prietene si nici timp, stau intr-un oras mic si nu stiu.e foarte greu, nu ma pot dezvolta cum trebuie..am fost acum cativa ani bolnava si de atunci m-am îngrășat in urma unui medicament, si acum am burta si celulita.e groaznic, am 1.63 si 63 de kg...si nu stiu ce sa mai fac. dietele nu sunt de mine pentru ca sunt mereu pe graba si nu am timp de nimic.
Multumesc daca ai citit pana aici, va rog nu fiți răutăcioși, sunt intr o perioada foarte sensibila si orice ma poate afecta si nu vreau sa regret ca v am cerut ajutor.Multumesc enorm, o seara buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

E supliment alimentar.
Trebuie tratat ca atare.