| Anonimul69699 a întrebat:

de curand mi-au aparut niste mici bubite pe tot spatele, azi au inceput sa apara si pe gat si sa se raspandeasca in sus, sunt foarte multe, arata fix ca si acelea cand ai pielea de gaina, exact. Daar ce am descoperit recent e un zgarci sub piele, sun zgarci care ma doare foarte tare daca il ating, e mic, 1 cm, e in dreapta coloanei vertebrale pe la mijloc.E alergie? Dar acel zgarci, ce reprezinta? ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Tu ai mai pus o intrebare asemanatoare acum cateva zile. Cu intrebari aici si fara sa te vada un medic, nu te vindeci.

| Anonimul69699 explică (pentru Peridava):

Da, dar eu doar dimineata merg la medic, poate cineva stie ce e acel zgarci de sub piele, acela ma intereseaza mai mult momentan

| Peridava a răspuns (pentru Anonimul69699):

Cum putem sti daca nu-l vedem, nu-l pipaim?

| StefanFarama a răspuns:

E de la pubertate asa mi-s-a intamplat si mie