| MoNyKa66 a întrebat:

De ieri mi-a aparut niste bubite pe mana stanga. Nu, nu cred ca e o alergie pentru ca am mai avut aceasta problema, dar cica CINEVA mia descantat si mi-a trecut. HELP ME PLEASE!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la farmacie și cere Claritine, este un antialergic.
Alergia revine ori de câte ori are ocazia!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu te iei dupa prostii deastea.Este imposibil.
Ar trebui sa faci o vizita la dermatolog.El iti va spune cu ce sa te tratezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu te lua dupa descantaturi!
Trebuie mers la medic sa-ti dea ceva pentru alergie, ai facut alergie la ceva.
Te pup!