| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 luni ma doare ochiul drept si am o vena mai accentuata decat toate. Ce ar trebui sa fac? Multumesc pentru raspunsuri! Raman datoare! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Bibi16 a răspuns:

Du-te repede la un doctor nu te juca poate fi ceva grav.

| wowemy a răspuns:

Du-te la medic frate poate e cv grav

| wforweirdo a răspuns:

Hmm nu ştiu, oare ce ar trebui să faci? Oare după două luni, nu ar fi cazul să mergi la oftalmolog? Ce zici?

| alxp a răspuns:

Ar trebui sa intrebi un medic pentru ca poate fi o inflamatie grava a ochiului sau o boala care, doamne fereste, ar putea duce la paralizarea ochiului daca nu este tratata

| H3Lp3r1 a răspuns:

Nu dormi mult, stai mult la pc, ti-a intrat ceva in ochi, te-ai lovit la ochi. Nu ramane datoare funda e de ajuns happy.