| MaribelxHunter a întrebat:

Bună TPU, de vreo 3-4 ani am palpitații îmi sare inima din piept sau simt în fel de fluturare am 15 ani odată îmi bătea inima foarte tare și nu dormeam noaptea când aveam vreo 12-13 ani am fost sa îmi fac un control la un cardiolog mi-a făcut un ekg și a zis ca n-am nimic dar mi-a zis ca e normal dar îmi creștea pulsul dinainte sa îmi fac controlul și acum încontinuu nu știu care e treaba fundă dacă ma puteți ajuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Whitesnake99 a răspuns:

Fibrilatie/flutter atrial. Nu e de glumit, crede-ma. Fa investigatii in continuare