| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, de vreo 3 zile tot gasesc cand merg la baie,un fel de mucus cervical maro, am fost deja la menstruatie la începutul lunii(deci nu e de acolo), infecție nu cred ca am pentru ca alte simptome nu am, stie cineva de la ce e? Chiar sunt îngrijorată.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o consulatie ginecologica, fiindca sangerarile dintre menstruatii, chiar si cele foarte usore, nu sunt niciodata de bun augur, denotand probleme de sanatate ale aparatului reproducator.

Ti-as spune mai multe dspre asta, dar ultima oara ai fost obraznica cu mine, asa ca, te invit sa mergi la ginecolog si sa descoperi singuar ce ai.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru Violleta2022):

Am gasit intrebarea in care a fost obraznica cu tine. doar i ai explicat ceva si ea mai sa te ia la bataie laughing)

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Funny

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Acum mi-a evaluat raspunsul ca ca fiind nefolositor şi eronat.
si mai funny laughing

| anonima2617181 a răspuns:

Mucusul cervical maro poate fi un simptom pentru: Ciclul dumneavoastră menstrual (inclusiv ovulația)
Sarcina, alăptarea
Excitarea sexuală
Schimbări în rutina igienii dumneavoastră sau schimbări în produsele de igienă