| TeoTeo99 a întrebat:

De vreo 5 luni tot ma doare gatul. Si imi vine sa mi-l trosnesc mereu. Este tic sau trebuie sa merg la doctor? Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| frumixxxbubulina a răspuns:

A dar este mai mult un tic. Sper ca te-am ajutat. FUNDITA?

2 răspunsuri:
| FeraruAndreea a răspuns:

Incearca sa schimbi aerul si sa mergi pentru cateva zile la munte de exempul mie una mi-a facut bine.

| frumixxxbubulina a răspuns:

E pentru ca nu dormi bine pe perna si sa stii ca nu este necesar sa te duci la doctor. FUNDITA?