| 638374835 a întrebat:

De vreo trei zile am observat la baza limbii niște bubițe rotunde destul de mari, nu mă deranjează deloc, nici măcar când mănânc dar sunt destul de speriată.Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danielutzu99 a răspuns:

Dacă sunt mai albe aşa sunt papilele gustative.

| 638374835 explică (pentru danielutzu99):

Sunt roșii și acum parcă simt un nod în gât