| Neînsemnatul a întrebat:

Deci sunt foarte dezvolatat (la 14 ani am 1.90m, bine joc baschet și fotbal), de ce oare?! am fost la un doctor dar... a spus că așa m-am născut, în schimb m-am documentat pe internet, iar acolo am văzut că nu mai voi crește în continuare... (în înălțime), este adevărat?
Fundă cel bun!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SLS a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate.Da' omule unde vrei sa mai cresti? Nu-ti ajunge? Stii cum se spune:''nemultumitului i se ia darul''.

| Neînsemnatul explică (pentru SLS):

rolling on the floor Poate fac 3m rolling on the floor)))))))))))))))))))))
Vream să știu care răspuns eu bun. dacă mai cresc sau nu?!