| AlinaD2345 a întrebat:

Dețin o problemă de circa 5-6 zile, per total de-o săptămână. In fiecare zi am o durere de cap cumplită, și nu este o durere efemeră, care să-mi treacă repede, ci toată ziua mă doare capul ingrozitor, tensiunea o am mică. Nu ințeleg ce se intampla, de mancat...mananc absolut normal. Dar durerea asta de cap nu ma lasa sa fac nimic. Din ce cauza? Va multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctor neaparat.Nu sta asa. Poate ai sinuzita sau o raceala puternica. Fugi la spital.

| giulia283 a răspuns:

Cel mai bine du-te la doctor.

| Sebastiana12345 a răspuns:

Eu asa am fost si am aflat ca am cu glanda tiroida matusa mea la fel in schimb ea are ceva probleme cu globulele din sange sunt cazuri si cazuri difera de la om la om cel mai bine consulta-te cu un medic