| Era256 a întrebat:

Bună TPU, din ce cauză mă doare burta când respir? Se poate de la băutură? Deoarece asta am făcut ieri pe la ora 16

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Daca asta ai facut pana ieri, ai baut e cel mai probabil. Fiicatul tau e imbibat cu alcool si probabil ca de aceea te doare cand respiri pentru ca actioneaza si muschii abdomentului.

| gothicbat a răspuns:

Fir-ai să fii băutură, cine te-o mai pune-n gură...

| valen71n a răspuns:

Bautura-i buna, dar trebuie sa te tii de ea...