| Azedia a întrebat:

Eu am 18 ani si atunci cand eu imi ating sanii sau prietenul meu ma dor.Inca sunt virgina.

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta ar fi? nu te supara dar trebuie sa dai mai multe detalii, te doare tot sanul, sfarcul sau doar o parte a sanului? Si cred ca potrivit ar fi daca ai posta intrebarea la categoria Sanatatea ca aici gasesti don juani gen novaguardia care nu le-a dat nci parul pubian si sunt mari sfatuitori in materie de dragoste si sex laughing

| BLeur a răspuns:

Bună.

Cresc, de asta te dor. Altă explicaţie, nu aş găsii. Sau poate te-ai lovit tu şi nu ţi-ai dat seama. Dar cea mai sigură explicaţie este că încă sunt în creştere şi de asta te dor.

Ceau

| anonim_4396 a răspuns (pentru BLeur):

Mai 15 ani laughing tu nu vezi ca fata are 18 ani si pe deasupra si prieten, sau vrei sa faci cunostinta cu el? laughing