| mariuscoditoiu a întrebat:

Buna TPU

exista medici pediatri de cardiologie?

adica doar pentru copii?

daca da imi puteti da un nume de astfel de medic din Craiova?

multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Nu exista in Craiova, si daca sunt nu sunt foarte buni. mai bine vorbesti cu un cardiolog ti-l recomand pe doctorul istratoaie octavian. pe pediatrie nu stiu pe cineva sa aiba specializare pe ecocardiografie si fara aia e un consult care ti-l pot face si eu

| mariuscoditoiu explică (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Multumesc,am sunat la acest doctor si e ok
multumesc inca odata

4 răspunsuri:
| LoveXHappyCatXLove a răspuns:

Nu stiu sigur daca era site-ul acesta...

http://www.calificative.ro/medic-cardiolog/craiova

Sper ca te-am ajutat :)

| mariuscoditoiu explică (pentru LoveXHappyCatXLove):

Mmmm multumesc dar cautam un pediatru pe specializarea cardiologie happy

| Geo1967 a răspuns:

Bună
Am o părere foarte foarte proasta
Cel puțin pentru medicii din Craiova
Sunt groaznici jur
De exemplu eu am avut niște probleme pneumologice și am fost tratata de medicul Viorel Biciusca
Eu nu știu cine I -a dat sincer drept de profesare acestui speciem jur
Um medic mai prost și arogant ca acest individ nu exista jur pe lângă faptul ca nu știe nimic si era sa mor din cauza tratamentului prescris de dumnealui, cred ca are și ceva probleme psihice în ceea ce privește lipsa de control era foarte tulburat, nervos, arogant când am fost eu la dansul
Dar ce sa facem din ce am înțelesde la vecina mea care are nepotul la medicina preda și la facultate
Eu nu știu ce ar putea preda acest individ având în vedere ca este horror ca medic, ce ar putea sa învețe niște amărâți de copii de la acest speciem care are și probleme de comportament grave
Dar ce sa facem in tara asta numita"Romania"orice e posibil dacă avem pile și bani