| NVSCS555 a întrebat:

explicati-mi cum se foloseste crema gerovital stop acnee pls.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o gama foarte proasta sa stii, n-are niciun efect si nici nu intele la care produs te referi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O arunci la gunoi, si iti lasi tenul sa respire natural.
Eventual daca acneea nu trece, fa un test de glicemie, 3 zile la rand asa, si un test de sange. Si lasa pielea sa respire. Daca ai probleme, mai mult o ingreunezi cu creme si prostii.

| NVSCS555 explică (pentru anonim_4396):

Eu am intrebat cum se foloseste crema, nu cum sa o arunc la gunoi si ce teste sa fac?‍♀️

| Davinna a răspuns:

Dimineata si seara dupa ce te speli pe fata sau o cureti cu un gel special bazat pe micelii (ex: Apa micelara) o aplici pe fata.