| SmartphoneGirl a întrebat:

Funda! Stie cineva cum sa scapi de cosuri? Adica de un cos care imi strica fata... L-am stors si a ramas o mare pata maro acolo, iar fondul de ten nu o acopera foarte bine. Stiti cum sa scap de asta? Ma bazez pe voi.Va rooog mult happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ğözde a răspuns:

Zeama la o lamaie si albusul unui ou, se amesteca pana se face spuma, se aplica pe fata pana se face o masca, dupa o ora te speli pe fata. Fa asa de 2-3 ori pe saptamana si o sa treaca. Sper ca te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Incearca Aknesol este o solutie foarte buna!

| SIsUTuDoR a răspuns:

Ba mai spaltiva si voi de vreo 2 3 ori pe zi nu o dat pe zi, si vedeti cum nu mai aveti nimica pe fata, apa rece si sapun hidratant ''dove''.

| Sparkzz a răspuns:

Eu iti recomand tinctura de propolis. Dai pe cosuri de vreo 2 ori pe zi si intr-o saptamana nici nu mai zici ca au fost acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivatherm Akne-Syt e foarte buna pentru cosuri. In 3 zile trec.

| GossipGirL93 a răspuns:

Daca doresti sa ai un rezultat mai rapid incerka cu pasta de dinti usuka repede sau cu suc de lamie)))