| anutatuca a întrebat:

Buna TPU hamsterul meu trebuie sa faca 2 ani si am observat ieri ca are ceva alb in ochi, nu a avut niciodata asa ceva ce poate fi?
Oare o sa moara in curand?;(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| XYZsnick a răspuns:

Luminita de la capatul tunelului...happy s-a dus.

| BiiaJe a răspuns:

Nu happy
Si verisorul meu are unul.
Din pacate ochii lui vor devenii albi pentru ca e ' batran ' si.
Regret sa iti spun asta, dar nu va mai vedea. =(