| There a întrebat:

Ieri am facut provocarea cu salt&ice si mi-au ramas niste pete rosii,parca ar fi niste arsuri si ma ustura de imi vine sa urlu. Azi am scoala si cu greu pot sa scriu cu dreapta, deci ceva ajutor... orice! Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| hey97 a răspuns:

Iti sugerez sa folosesti galbenele, deoarece nu fac rau nimanui ba chiar te ajuta daca nu iti trece du-te la medichappy FUNDA