| AcidBoy a întrebat:

.TPU Ieri am observat ca pe picior mi-au aparut niste bubite mici asemanatoare cu muscaturile de tantari, dar sunt in numar de 14-15, Imi provoaca mancarime, Tocmai am dat examenele, m-am gandit ca poate pe baza de stres dar putin probabil, Iar mancarea unor alimente alterate iese din discutie, Specific ca sunt obsedat de igiena, fac in fiecare seara baie, ...Alergii nu stiu daca am. Multumesc Anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MusicLover123 a răspuns:

Cat de probabil alergii

6 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

La varicela ar fi trebuit sa iti apara peste tot nu doar pe picior.

ar mai putea fi alergie, sau pur si simplu o iritatie a pielii din cauza materialului pe care il porti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai luat varicela sau pojar. daca nu iti trece in cateva zile, du-te la medicul de familie si arata-i.

| Struţul a răspuns:

Te transformi in Curaj. E normal să fii fricos, îți vor apărea pete si ți se va găuri un dinte.

| AcidBoy explică:

Alergie la material sintetic ...Pff nici nu stiam ca sunt alergic la sintetice laughing

| andapop123 a răspuns:

Probabil ai varicela. asta daca nu ai avut pana acum.