| adrian55 a întrebat:

Ieri cand mergeam sa ies dintr-o baie publica, am dat din greseala cu capul de grinda de sus, care era din beton sau nu stiu exact dar era foarte tare.Pe moment, vreo 2 secunde nu am sesizat ce mi s-a intamplat, dar dupa am remarcat ca m-am lovit la cap, chiar pe partea stanga.M-a durut vreo jumatate de ora si parca mi s-a umflat putin de tot, dar putin.Dar si acum ma doare daca apas, dar nu tare.Nu am avut varsaturi, ameteli, decat foarte minore sau alte semne, dar imi este frica putin.Ce sa fac? Mama mea zice ca nu am nimic, pentru. ca a fost o lovitura minora.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Nu cred ca ai nimic. O sa te doara mai multe zile locul. Poate ai facut si un cucui. M-am lovit si eu o data rau de tot si ma durea si pielea capului cand ma atingeam parca si firele de par. Mi-a trecut mai greu. Ma tot durea locul acela cand ma atingeam. Dar acum nu mai am nimic. Si au trecut niste ani de atunci.