| Jeleuroz a întrebat:

imi cade parul rau, vrun tratament contra caderii parului. Unul cat mai bun si covingator daca se poate si URGENT, Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Samponul de la Klorane cu chinina este putin spun bun, ci foarte bun. Ia-l pe cel care are 400 ml, iti va ajunge destul de mult iar rezultatele se vad de la a doua spalare. Pretul difera de la farmacie la farmacie, undeva e in jur de 45 lei sau mai putin.

2 răspunsuri:
| onix33 a răspuns:

Masca din ulei de masline, galbenus de ou si ulei de ricin sau gaz happy

| StArLyLy31 a răspuns:

Cel mai bun tratament este sa te duci la medic.