| Kivari a întrebat:

Imi e si jena sa vorbesc dar imi iau inima in dinti. De circa 5 zile ma confrunt cu sangerari la scaun. La inceput nu m-am panicat deoarece am mai avut hemoroizi si acum 1 ani-2. Dupa care am vazut ca lenjeria mea intima, e putin umeda in zona unde sta anusul. Am doar diaree si o stare de greta, mai ales cand ma gandesc acolo. In majoritatea timpului am diaree. Scaunul incepe cu eliberarea fecalei si dupa aia a sangelui ( nu e mult ), dar si pe fecale sunt urme de sange, aici ma ingrijoreaza mai tare. Azi am avut diaree si am sesizat parti unde era neagra-neagra. Va multumesc anticipat! Multa sanatate ( am 25 de ani )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie, nu te juca! Nimeni nu-ti poate da sfaturi pe net si nici diagnostic. Poate vreun idiot.

| Kivari explică (pentru Salontanul):

Ma duc doar sa stau linistit pana luni ca ma apuca paranoia si o dau iar in atacuri de panica. Mainainte am zis ca am cancer. Jesus. DUpaia am vazut ca se instaleaza dupa 40-50 de ani. Dupa aia am avut altceva, iar paranoia