| Bubble13 a întrebat:

imi este foarte fricastraight face pe piept in jurul decolteului mi-au aparut 2 alunite rosii una langa alta si langa ele ca un fel de cos dar nu este rosu si nici nu se stoarce. ce poate fi? fara glume, funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără glumă, mergi cel puțin la medicul de familie.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Sunt alune si le lasi asa cum sunt.

| YunaFFX a răspuns:

Noi putem doar sa ne dam cu parerea ce anume poate fi. Cel mai bine te duci la un dermatolog. E cea mai in masura persoana sa-ti spuna ce problema ai si cum se trateaza.

| Dulcik18 a răspuns:

Hmmthinking, sunt ca si o alunita rosie dar mai mai putin? Si verisoara mea a avut si s-a dovedit a fi capusa, dar ea si-a scos-o cu laserul la o clinica din Spania. Sincer nu stiu ce sa-ti zic, sincer sper sa nu fi fost capusa sa nu fie rausad, intreab-o pe mama ta, sau pe bunica ta mai bine ea trebuie sa stie, dar s-ar putea sa nu stie! Te sfatuiesc sa mergi cu familia ta la doctorul de familie deoarece el/ea este specializat si ar fi cel mai in masura sa te ajute!
Sper sa nu fie ceva rau! Take Care!