| Deasonyka a întrebat:

( in cazul de fata ma adresez ca fiind baiat, avand in vedere ca mai multi membri ai familiei i-mi folosesc contul).Am o problema cand ma simt excitat sau ma masturbez de exemplu mi-se ridica doar testicolul drept (mai putin si cel stang ) dar mi-se ridica pana la apendicita si apoi simt asa o mica durere bine exagerez nu e durere simt k parca ma apasa ceva asa in zona apenticitei.De ejaculat e ok no problem, dar nu inteleg de ce mi-se ridica atat de tare testicolul drept? Tin sa motivez faptul ca in clasa a opta am primit un sut foarte dur in testicule si atunci m-am urinat gen spermatozoizi cu sange ma rog a avut o culoare foarte stranie am fost la medic am facut anazile totul ok a doua zi nu am mai simtit nimic eram ok dar acum nustiu.Ma apasa in zona stomacului simt un discomfort si mai ales testicolul care mi-se ridica de parca zici ca nu-l mai am deloc.Mi-e frica sa nu am nici probleme cu ficatul Doamne Fereste! Oricum simt disconfort si chiar ma si jeneaza.Va rog ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa mergi din nou la medic, nu sa stai asa, fiindca nu este normal ca un testicol sa se ridice in sus si in jos, iar celalalt sa ramana statuie. Nu vad ce treaba ar avea testicolele cu ficatul. Totusi un consult la medic este necesar, dat fiind faptul ca posibil cauza este de la acea lovitura... Succes!winking