| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
În timpul CM am eliminat niște bucăți mici de carne.Ce poate fi?
Sunt foarte speriată, ajutați-mă vă rog!
Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai motive de îngrijorare :)

Acele "bucăţele" NU erau "carne", ci nişte cheaguri de sânge - este normal ca, uneori, să se elimine şi acestea.

Vezi mai multe detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/......uloar_5282

Toate cele bune.

| Felys a răspuns:

Nu e carne, e sange inchegat, stai linistita, nu e nici o problema, se intampla cand stai jos si te ridici sa curga si sangele care se incheaga

| Electrico a răspuns:

Indiferent ce sfaturi primesti, du-te sa te consulte un medic.