| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
In ultimul timp am avut niste intamplari...
M-am pus in pat sa dorm..si efectiv am cazut intr-un vis, care nu parea sa fie un vis..deoarece eram in camera mea..in primul"vis" se facea ca stateam in pat si dintr-o data am simtit dureri in piept si respiratie ingreunata iar apou urechi infundate...am cazut la pamant iar apoi m-am dus in camera parintilor.dar cand am ajuns acolo durerile s-au oprit si m-am trezit.
Ce m-a facut sa ma simt ciudat era ca m-am trezit cu urechile infundate si dureri in piept, iar cand se facea ca intru in vis pur si simplu simteam cum ochii se dau peste cap....stiu ca o sa ma credeti idiot dar mii s-a intamplat de 4 ori in 2 saptamani si nu stiu ce se intampla.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andrewmichen a răspuns:

Salut! Câți ani ai? Te uiți poate pe la filme cu conținut negativ?

| alexcelmic a răspuns (pentru Andrewmichen):

Am 15 ani, nu, nu m-am uitat la niciun film neobisnuit, am ajuns chiar sa imi fie frica sa dorm...cred ca o sa merg la un psiholog...