| redrouje a întrebat:

In vacanta aceasta m.am bronzat ( mai mult ars ) pe fata fara voia mea laughing si acum ma cojesc. vroiam sa va intreb daca puteti si stiti ceva ca sa mi se duca mai repede cojitele avand in vedere ca maine incepe scl pentru ca se vede cam urat si. sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ayame a răspuns:

Mergi la Plafar si cere crema de galbenele. Am avut ceva asemanator, din cauza vantului, iar crema de galbenele m-a salvat inca de la prima utilizare. Eu am folosit-o seara pentru ca e destul de grasa si nu se vede prea frumos pe fata, dar daca nu te deranjeaza poti sa o folosesti si ziua. Sper sa te ajutewinking.