| DenisaSM a întrebat:

Inainte sa urinez dimineata, ma dor ovarele.Mi se intampla asta de vreo doua luni, in fiecare dimineata.Ce pot sa am? Ar trebui sa ma alarmez si sa merg la doctor?

Ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Mergi neaparat la medicul de familie si daca e nevoie o sa-ti dea trimitere!

| devil32angel23 a răspuns:

S ar putea sa ai o imfectie urinara ai face bine sa te duci totusi sa te vada un medic.

| EduNet a răspuns:

Buna. Da, trebuie sa mergi la medic pentru ca daca era ceva tranzitoriu trebuia sa treaca de doua luni. Poate fi o infectie urinara, sau ceva local. Un consult este cea mai buna alegere.