| FallenAngel_7896 a întrebat:

la grigore alexandrescu se scot polipi daca da imi puteti da detalii cam cat ar costa o operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| miki_4604 a răspuns:

Ce varsta are persoana care trebuie opereta? Polipi sunt excrescente care in timp se refac ca si hemoroizii.Incerca sa-i elimini pe cale naturista, sunt rezultate pozitive, cordiceps sinepsis vezi www.tiens-romania.ro.Sanatate

| bibigaby a răspuns:

Buna! Eu mi-am scos polipi la grigore alexandrescu! Sa nu iti faci griji daca trebuie sa iti face vre o operatie ca o sa iti puna o masca pe fata si o sa adormi! eu eram mica cand i-am scos si amuitat cat costa! sorry!big grinwinking

| bibigaby a răspuns:

Dar daca te operezi exista sansa sa se refaca polipii!