| LEE119 a întrebat:

Ma cheama Andrei si am o problema cu cearcanele(alea de sub ochi) si as vrea sa scap de ele daca se poate fara prea multe costuri!
Multumesc! Astept raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Bagă la frigider două linguri peste noapte. Dimineaţa pune-le pe ochi şi menţine-le acolo până se încălzesc. Acest efort va avea efecte vizibile după două săptămâni.
Cu plăcere!
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa incerci sa iti pui pe ochi ceva cald si sa ti acolo pentru cateva minute

| AnneMarye001 a răspuns:

Dormi mai mult, odihnestete.