| tweety21 a întrebat:

ma doare sub ochiul drept si e umflat, adica cand pun degetul parca as avea o bila acolo si ma doare, stiti ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pantera30 a răspuns:

Buna cel mai bine mergi la oftalmologie. Nu lua medicatie singur de la farmacie. Poate fi un ulcior poate te-a tras curentu sau poate e de la o răceală. Vezi cate cauze pot fi? De asta te sfătuiesc mergi la medic te duci la medicul de familie iei o trimitere la oftalmolog si vezi sigur cecai iti va da un tratament si trece. Multa sănătate si nu amâna mult timp. La revedere!

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate fi orice.
Dar cel mai bun raspuns il vei afla doar d aca consulti cel putin medicul de familie.
O zi buna si nu ezita!