| drifterX a întrebat:

Buna Tpu..ma numesc Andreea, am 14 ani si vreau sa va cer parerea in legatura cu ceva.Vinerea trecuta am fost operata de apendicita si nu stiu exact ce as putea manca ..Va rog sa imi dati cateva sfaturibig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Innnaa a răspuns:

In principiu, nu ai voie sa mananci grasimi.

1 răspuns:
| andra1butterfly a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi chiar pe medicul care te-a operat, cred ca e cel mai in masura sa iti dea un raspuns.