| Kesha1428 a întrebat:

Mama mea are 40 ani, si credem ca are boala de nervi, adica am spus,, credem". Ma gandeam, da-ti-mi simptomele ca sa stim sigur daca este aceasta boala(doarme bine, adica atunci cand are stres nu soarme noaptea, cand are nervi\griji o doare capul, o inteapa, dar faza e ca o doare dor o parte de cap, pe langa asta are varful nasului rosu, daca stitri ce ar putea fii in ambele cazuri, adica boala de nervi si nasul rosu, spuneti-ne si daca ati vrea in + sa ne spuneti si niste leacuri.
Multunesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

Paracetamol

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primul pas este să o vadă medicul de familie ca apoi să o vadă un medic psihiatric/dermatolog/interne/cardiolog/neurolog!
Sănătate!
Pa, pa.

| Al3xa97 a răspuns:

Incearca sa o duci la un medic, medicul stie mereu ce face! [Funditsssa?]

| maryuus a răspuns:

E nebuna...