| Swagmotherfuckers a întrebat:

marti ma duc cu instructorul auto la analize si toate cele, intrebarea mea este ca are ceva daca consum creatina pentru sala are avea ceva?
Si astept ceva sfaturi si in legatura vu scoala de soferi cu sala orasu'
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hasiuc a răspuns:

Analizele is de forma, te ved niste doctorasi si-ti dau avizu, vor sa vada daca ai maini picioare vezi o prostie. Oricine il trece. Esti baftos daca pici traseul nu-i bai mai faci sase ore nu mai dai sala. Du-te undeva la tara pe un drum de ala si invata singur sa conduci dupa ce ai inteles carei treaba... BAFTA ai toate intrebarile pe www.e-drpciv.ro merita caci eu de aici am facut mediu de invatare si am luat acuma e o joaca sa iei permisul. BAFTA!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio treaba creatina, nu se fac analize de sange.

| Andrei7600 a răspuns:

Nu se fac analize de sange.