| IngerAlb a întrebat:

Mi-au aparut niste bubite mici si albe pe brate si nu imi dau seama de la ce. Nu ma deranjeaza, dar le simt cand ating pielea. Mentionez ca am fost la mare si mi s-a jupit pielea. Deci... De la ce poate fi si cum pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| George8916 a răspuns:

Arata ca niste cosuri mici nu? in cazul asta cred ca sunt cu grasime. Dispar in timp.
Daca faci pete maro inseamna ca ai cancer de piele ca mine(nu e periculos se poate trata)...mie inca mi se ia pielea laughing

| katalina2 a răspuns:

O sa ti se cojeasca pielea acolo...si eu am chiar acum, tot de la mare, si incpe sa se sparga si vine pielea jos de acolo...

| Ovidiu_Takacs_1977 a răspuns:

Un medic dermatolog te poate ajuta 100%.