| horansgang a întrebat:

mi s-a facut ca un nod in jurul sfarcului. si m-am speriat. e de rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Pune niste poze sa ne dam seama.

| Axys a răspuns:

Nu ai de ce dar pentru linistea ta mergi la un ginecolog

| madalinfindrihan a răspuns:

Daca nu te doare nu e nimic dar daca esti ingrijorat atat de tare poti consulta un medic. Bafta, Funda?

| Coquinetza a răspuns:

Ti s-a zbarlit.
daca nu ti-a cazut, e de bine.

| horansgang explică (pentru Coquinetza):

Ce rea ai fost laughing.

| Coquinetza a răspuns (pentru horansgang):

Si o sa mai fiu rea si cu celalalt sfarc.
hai, scoate-l la coquina.