| HaryDET a întrebat:

Bună TPU, nu vreau să îmi i-au hate, e pentru prima dată când postez aici.
Prietena mea a luat 6 pastile de algocalmin, știe cineva dare are șanse de supraviețuire? E prietena mea din copilărie și țin mult la ea, acum 7h a luat acele pastile și nu o pot contacta de loc, acum 2 sap mama ei a murit și a făcut o depresie și o înțeleg, dar nu îmi doresc să o pierd...va rog un răspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi si caut-o personal!
Daca n-o gasesti acasa sau nu deschide usa, atunci vorbeste si cu vecinii si rudele ei,
Daca in 24 ore nu dati de ea, atunci sunati la 112!