| kpoplover21 a întrebat:

Parul gras poate provoca caderea parului?
Ce sampon/balsam anticadere stiti? Dar care sa si functioneze.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Curious1324 a răspuns:

Ia-ti un șampon natural. La mine a mers

| kpoplover21 explică (pentru Curious1324):

Pai deja ma spal cu un sampon natural pentru par gras (de urzica) dar ma mananca capul ingrozitor. Cred ca fac o alergie, ceva. sad
Tocmai de asta vreau sa'l schimb

| Curious1324 a răspuns (pentru kpoplover21):

Deci, se poate sa faci Matreata, ia-ti șampon se la Yves Rocher pentru par gras, e bun si e si ieftin, 12 lei.

| kpoplover21 explică (pentru Curious1324):

Aha. Ok, multumesc frumos.
O zi minunata!

| Curious1324 a răspuns (pentru kpoplover21):

Cu plăcere! happy

7 răspunsuri:
| dori a răspuns:

Eu ma fac cu ulei de racin si sampon extra de la farmacie incearca si tu foarte bun!

| kpoplover21 explică (pentru dori):

Poti sa'mi spui cum se numeste, te rog! puppy dog eyes

| Fabianel a răspuns:

Salut, te sfătuiesc să încerci Wash'n'Go, ştiu că este unul verde, cred că de urzici, şi eu am păr gras şi cu ala mă spăl.