| IasmyAndra a întrebat:

Pe mine ma doare in capul pieptului putin cam rau si nu stiu ce sa fac! am baut si ceaiuri si tot nu trece! va rog ajutati-ma! va dau funde si voturi! nu mai suport durerea de 4 zile incontinu1 va rog ajutati-masad cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Ups... Nu e prea bine ca durerea asta e de 4 zile si nu mai trece... Eu iti sugerez sa dai o fuga pana la medicul de familie. Daca el nu va sti ce sa faca, te va trimite la un medic de specialitate. Trebuie sa treci urgent pe la un medic. Asta mi se pare cel mai important, caci noi nu suntem cei mai in masura sa-ti dam sfaturi.
Succes!:*

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Mergi la medic. Sunt apropate sigur ca stomacul e tocat.

| AnimeTime321 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te odihnesti mai mult, daca poti da-mi mai multe detalii cum ar fi daca ai si alte dureri sau daca esti obosita...etc. eventual ar trebui sa te duci la un medic ca sa te consulte.