| anonim_4396 a întrebat:

Rog sa ma ajute cineva cu cateva sfaturi. Mai exact de cateva zile a inceput sa am dureri in git, si mai apoi sami curga nasul, din cauza aceasta nu pot merge nici macar la scoala...
Poate cineva dintre voi stie cateva metode sigure prin care ma pot vindeca rapid.
ASTEPT! Ms mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic!

| Atacator007 a răspuns (pentru Salontanul):

Ai dat acest raspuns pentru a fi doar la numar... Imi pare rau!

| Salontanul a răspuns (pentru Atacator007):

Am dat acest raspuns asa pentru ca nimeni nu are dreptul sa-ti spuna ceva cand nu este medic. Pe acest site nu sunt medici si consultatiile se dau numai in cabinet nu online. Citeste ce scrie mai sus: " Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat.". Ori, noi n-avem de unde sti ce diagnostic ai tu. Mergi la medic! Cat despre raspunsuri, uita-te ca dau raspunsuri multe si majoritatea bune. Cu sanatatea, insa, nu-i de glumit.